O NAS


 

„Pracujemy tak, aby Twoja firma była zawsze FIRMISSIMA!

Firmissima? Rozwiązanie jasne i proste.

FIRMISSIMA to projekt, który łączy  wiedzę i kompetencje dynamicznego włosko-polskiego zespołu profesjonalistów i konsultantów biznesowych, ekonomistów, prawników i ekspertów w dziedzinie marketingu i komunikacji.

Wspieramy włoskie i polskie firmy, podmioty niekomercyjne, organizacje i osoby prywatne w procesie internacjonalizacji i doskonalenia swoich usług. Oferujemy naszą pracę i doświadczenie, aby zapewnić konkretne rozwiązania prawne, biznesowe i administracyjne.

FIRMISSIMA jest partnerem godnym zaufania. Angażujemy się osobiście w naszą pracę.  Łącząc umiejętności zespołu profesjonalistów, znajdujemy konkretne rozwiązania aby sprostać Twoim potrzebom.

 

Twój biznes między Polską a Włochami.

Łączymy doskonałą znajomość języka włoskiego i polskiego, które są dla nas językami ojczystymi, z wykształceniem uniwersyteckim i wielosektorowym  doświadczeniem zawodowym w marketingu, zarządzaniu przedsiębiorstwem, doradztwie podatkowym i prawnym.

Zapewniamy wysokiej jakości usługi, dbając o oczekiwania i realne potrzeby naszych klientów dzięki doskonałej znajomości włoskiej i polskiej kultury, biznesu i stylu życia.

Oferujemy pomoc językową dla rozwoju Twojej firmy, wsparcie dla internacjonalizacji przedsiębiorstw, usługi marketingowe i promocji wizerunku.

Tworzymy zespół  FIRMISSIMA. Nasza nazwa wywodzi się od łacińskiego słowa “firmus”, które oznacza rzetelny, solidny, i trwały.Gwarantujemy za jakość naszej pracy i podpisujemy się po nią, tak aby Twoja firma była zawsze FIRMISSIMA!