PRZEDSIĘBIORCZE POLKI WE WŁOSZECH: warsztaty w Senigallia z Firmissima


Firmissima zaprasza do Senigallia w regionie Marche, gdzie 8 października 2022 we wspaniałej scenerii Rotonda a Mare odbędą się warsztaty „Przedsiębiorcze Polki we Włoszech”.

 

Przedsiębiorcze Polki we Włoszech - plakat by movinroots

 

 

„PRZEDSIĘBIORCZE POLKI WE WŁOSZECH”: dołącz do warsztatów za darmo!

Warsztaty „PRZEDSIĘBIORCZE POLKI WE WŁOSZECH” zapraszają do Senigallii! Polki, które chcą dowiedzieć się, jak rozwijać swój biznes we Włoszech lub podzielić się swoimi doświadczeniami, zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na warsztaty w dniu 8 października 2022 r. Organizowane są przez Urząd Konsularny Ambasady RP w Rzymie wraz z Konsulatem Honorowym RP. Ankony i patronatem Gminy Senigallia. Odbędzie się on w sugestywnej scenerii Rotonda a Mare, a Firmissima również ma przyjemność i zaszczyt wnieść swój wkład w to wydarzenie.

 

Tematy będą dotyczyć głównie kwestii prawnych i podatkowych, ale znajdzie się też miejsce na nawiązywanie kontaktów i historie sukcesu. W godzinach popołudniowych od godz. 14.00 zaplanowane są indywidualne konsultacje z ekspertami.

W imieniu Firmissima, dr Mauro Radici będzie dostępny w przypadku pytań i porad dotyczących: komunikacji, wydarzeń, marketingu i promocji reklamowej.

 

POBIERZ PROGRAM W JĘZYKU POLSKIM TUTAJ (PDF)

 


BEZPŁATNA REJESTRACJA DO 30 WRZEŚNIA 2022

WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY TERAZ


 

Dalsze informacje można uzyskać dzwoniąc do Biura Konsularnego Ambasady RP w Rzymie pod numerem telefonu 06 3020 4307 lub pisząc na adres: kamila.kowalska@msz.gov.pl

 
Ambasada RP w Rzymie nadal wspiera przedsiębiorczość kobiet we Włoszech. Jest wiele Polek, które wybrały Włochy jako drugą ojczyznę, realizując tu swoje pasje i marzenia. Od 2021 roku powstają filmy prezentujące ich profile z Polkami-przedsiębiorcami w Rzymie i we Włoszech – dostępne na kanale Ambasady na YouTube:

 

Statystyki od lat pokazują, że ponad 70% polskiej społeczności we Włoszech to kobiety. W 2020 roku było około 4000 firm z polskim kapitałem. Aż 50% właścicieli tych firm to kobiety. Warto zauważyć, że w przypadku włoskich przedsiębiorców kobiety stanowią we Włoszech tylko 30%.

 

PRZEDSIĘBIORCZE POLKI WE WŁOSZECH: jak dojechać do warsztatu? Spójrz na mapę Google