TEAM


Naszego zespołu ekspertów

Aby zagwarantować usługi najwyższej jakości, Firmissimę tworzy fachowy i zaangażowany zespół ekspertów. To jest największym kapitałem naszej firmy i kluczowym czynnikiem sukcesu.

Nasz Team to zorganizowany zespół  fachowców, władających językami obcymi, posiadających stosowne doświadczenie zawodowe. Zapewnia to skuteczność i efektywność wykonywanych usług oraz gwarantuje profesjonalizm na każdym etapie realizacji zlecenia.

 

Eksperci i partnerzy

Mauro Radici
EKSPERT OD STRATEGII KOMUNIKACJI W DZIEDZINIE INTERNACJONALIZACJI.
Włoski miłośnik Warszawy i high-performer analog guy in a digital world. Export sales manager i ekspert ds. innowacji w dziedzinie mody i urody, design & reklamy. Ukończył studia inżynierskie na Wydziale Elektroniki i Technik Reklamy na Uniwersytecie dla Obcokrajowców w Perugii. Od 20 lat autor multimediów, specjalizuje się w zintegrowanej komunikacji dla biznesu: marketingu, wizerunku, PR & events. Tworzy możliwości rozwoju, zajmuje się projektami strategicznymi i operacyjnymi w celu internacjonalizacji, promocji wizerunku i zainteresowania klienta dla start-up'ów i pozostałych operatorów rynkowych.
Anna Traczewska
PRAWNIK, NIEZALEŻNY DZIENNIKARZ, KORESPONDENT TVP I TVN WE WŁOSZECH.
Posiada wykształcenie prawnicze oraz doświadczenie w ważnej warszawskiej kancelarii prawnej i znanej włoskiej firmie ubezpieczeniowej. Dziennikarz freelance radiowo-telewizyjny i korespondent portalu Polacy we Włoszech. Ekspert w zakresie obsługi klienta i relacji biznesowych. Specjalizuje się w rozwoju kontaktów gospodarczych i inwestycjach pomiędzy polskimi i włoskimi firmami, w szczególności w poszukiwaniu sektorów inwestycyjnych, kontynuacji relacji biznesowych, polskim prawie spółek, praktykach tworzenia polskich firm, prawie egzekwowania należności od podmiotów gospodarczych w Polsce.