TEAMNaszego zespołu ekspertów

Aby zagwarantować usługi najwyższej jakości, Firmissimę tworzy fachowy i zaangażowany zespół ekspertów. To jest największym kapitałem naszej firmy i kluczowym czynnikiem sukcesu.

Nasz Team to zorganizowany zespół  fachowców, władających językami obcymi, posiadających stosowne doświadczenie zawodowe. Zapewnia to skuteczność i efektywność wykonywanych usług oraz gwarantuje profesjonalizm na każdym etapie realizacji zlecenia.

 

Eksperci i partnerzy

Anna Czerwińska
Ekonomista i ekspert ds. internacjonalizacji przedsiębiorstw.
Ekspert w zakresie doradztwa biznesowego i umiędzynarodowienia przedsiębiorstw, Tłumacz polsko-włoski wpisany do Rejestru Biegłych Sądowych w Maceracie, wydział cywilny i karny oraz w Izbie Handlowej w Maceracie. Absolwentka Ekonomiki Przedsiębiorstw na Wydziale Ekonomii we Włoszech oraz w Polsce, ukończyła studia podyplomowe na kierunku Handel Zagraniczny. Ekspert w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem ze szczególnym uwzględnieniem analizy inwestycji, opracowywania projektów współfinansowanych ze środków UE oraz profesjonalnych tłumaczeń włosko-polskich w dziedzinie działalności gospodarczej i sprawozdawczości finansowej.
Mauro Radici
Ekspert od strategii komunikacji w dziedzinie internacjonalizacji.
Włoski miłośnik Warszawy i high-performer analog guy in a digital world. Export sales manager i ekspert ds. innowacji w dziedzinie mody i urody, design & reklamy. Ukończył studia inżynierskie na Wydziale Elektroniki i Technik Reklamy na Uniwersytecie dla Obcokrajowców w Perugii. Od 20 lat autor multimediów, specjalizuje się w zintegrowanej komunikacji dla biznesu: marketingu, wizerunku, PR & events. Tworzy możliwości rozwoju, zajmuje się projektami strategicznymi i operacyjnymi w celu internacjonalizacji, promocji wizerunku i zainteresowania klienta dla start-up'ów i pozostałych operatorów rynkowych.
Anna Traczewska
Prawnik, niezależny dziennikarz, korespondent TVP i TVN we Włoszech.
Posiada wykształcenie prawnicze oraz doświadczenie w ważnej warszawskiej kancelarii prawnej i znanej włoskiej firmie ubezpieczeniowej. Dziennikarz freelance radiowo-telewizyjny i korespondent portalu Polacy we Włoszech. Ekspert w zakresie obsługi klienta i relacji biznesowych. Specjalizuje się w rozwoju kontaktów gospodarczych i inwestycjach pomiędzy polskimi i włoskimi firmami, w szczególności w poszukiwaniu sektorów inwestycyjnych, kontynuacji relacji biznesowych, polskim prawie spółek, praktykach tworzenia polskich firm, prawie egzekwowania należności od podmiotów gospodarczych w Polsce.
Saverio Farina
Biegły Rewident i Audytor / Partner
Biegły Rewident i Audytor zarejestrowany pod Nr 495/A w Izbie Biegłych Księgowych i Rewidentów w Maceracie, Włochy. Ekspert w dziedzinie doradztwa podatkowego, doradztwa dla spółek, ze specjalizacją w dziedzinie działalności gospodarczej, korporacyjnej i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Specjalizacja w organizacji i zarządzaniu przedsiębiorstwami w sektorze stomatologicznym i rozwoju sieci placówek na terenie kraju w sektorze medycznym.
Diego Torresi
Biegły Księgowy / Partner
Biegły Księgowy Zarejestrowany pod Nr 448/A w Izbie Biegłych Księgowych i Rewidentów w Maceracie, Włochy Ekspert w dziedzinie doradztwa podatkowego, prawa spółek i doradztwa biznesowego ze specjalizacją w dziedzinie umów, organizacji i prawa przedsiębiorstw. Specjalizacja w organizacji i zarządzaniu przedsiębiorstwem w sektorze stomatologicznym oraz doświadczenie w rozwoju sieci placówek na terenie kraju w sektorze medycznym.